O mnie

Strona ta i sklep to wynik mojej wieloletniej pasji. A jak rodzinna legenda głosi, pierwsze nauki robienia na szydełku zaczęłam w wieku 5 lat, robiąc kilometrowe łańcuszki. Później doszły do tego druty i inne techniki, ale do dzisiaj to druty są mi zdecydowanie najbliższe.

Sklep z wełną był moim marzeniem od wielu lat: możliwość patrzenia na gamy kolorów, dotykania różnych miękkości, faktur, i to wszystko na wyciągnięcie ręki i na co dzień! Zawsze było jednak coś, co mnie od tej decyzji powstrzymywało. Teraz nadszedł czas, aby pójść za marzeniem i rozpocząć działania w tym kierunku.

W moim sklepiku znajdziecie włóczki, które sama lubię, w żywych barwach i odważnych zestawieniach kolorystycznych. To włóczki, które są wykonane z naturalnych włókien, pochodzące ze sprawdzonych hodowli i od sprawdzonych producentów. Ale przede wszystkim na dobry początek znajdziecie moje własne kompozycje i wyroby, w które włożyłam dużo pracy i pasji.

Z czasem planuję rozszerzać ofertę. Oprócz włóczek w mojej ofercie znajdziecie również różnego rodzaju gotowe wyroby do kupienia albo wzory do zrobienia. I tutaj też stawiam na wyjątkowość, staranność wykonania i dobry pomysł.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Proszę przesyłać mi również różnego rodzaju komentarze, sugestie. Wszystkie będą brane pod uwagę i w miarę możliwości wdrażane.

Magda