O mnie

Strona ta i sklep to wynik mojej wieloletniej pasji. A jak rodzinna legenda głosi, pierwsze nauki robienia na szydełku zaczęłam w wieku 5 lat, robiąc kilometrowe łańcuszki. Później doszły do tego druty i inne techniki, ale do dzisiaj to druty są mi zdecydowanie najbliższe.

Sklep z włóczką był moim marzeniem od wielu lat: możliwość patrzenia na gamy kolorów, dotykania różnych miękkości, faktur, i to wszystko na wyciągnięcie ręki i na co dzień! Nadszedł czas, aby pójść za marzeniem i rozpocząć działania w tym kierunku.

W naszym sklepie znajdziecie włóczki, które sama lubię, w żywych barwach i odważnych zestawieniach kolorystycznych. To włóczki, które są wykonane tylko z naturalnych włókien, pochodzące ze sprawdzonych hodowli i od sprawdzonych producentów. A oprócz włóczek znajdziecie też moje własne kompozycje, wzory i gotowe wyroby do nabycia albo wyroby na zamówienie. Wszystko ręcznie robione i wszystko robione po dokładnym wywiadzie z osobą zamawiającą.

Z czasem planuję rozszerzać ofertę i dostosowywać ją do Waszych oczekiwań. I tak oprócz włóczek ręcznie farbowanych, myślę też wprowadzić włóczki od fabrycznych dostawców, ale tylko te najstaranniejsze i ciekawe. I tutaj też stawiam na wyjątkowość, staranność wykonania i dobry pomysł.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Proszę o przesyłanie komentarzy, sugestii. Wszystkie będą brane pod uwagę i w miarę możliwości wdrażane.

Magda